BERAT KANDİLİ

Erdoğan ve Trump'tan samimi poz

Erdoğan ve Trump tan samimi poz
11 Temmuz 2018 Çarsamba, 22:39 NATO Zirvesi'nde liderlerin baş başa görüşmeleri için ayrılan bölümde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump'ın samimi şekilde tokalaşması dikkati çekti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Brüksel'de
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Zirvesi marjında Almanya Başbakanı Angela Merkel ile baş başa görüşme yaptı. ( Kayhan Özer - Anadolu Ajansı )
11.07.2018 Kayhan Özer
1 / 18

- BRÜKSEL -Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump'ın, NATO Zirvesi'nde liderlerin baş başa görüşmeleri için ayrılan bölümde samimi şekilde tokalaşması dikkati çekti.Erdoğan, Belçika'nın başkenti Brüksel'de düzenlenen "NATO Zirvesi" kapsamında ikili görüşme gerçekleştirdi.Zirve kapsamında liderlerin baş başa görüşmeleri için ayrılan bölümdeki renkli anlar, fotoğraf karelerine yansıdı.

Başkan Erdoğan, ikili görüşmesini yaptığı odasına geçerken koridorda ABD Başkanı Trump ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile karşılaştı ve bir süre sohbet etti.Bu sırada Erdoğan ve Trump'ın samimi bir şekilde tokalaşması dikkati çekti.

Erdoğan, Trump ve Macron ile yaptığı kısa sohbetin ardından Almanya Başbaşkanı Angela Merkel ile 40 dakika süren bir görüşme gerçekleştirdi.

Muhabir: İlkay Güder

LAPİS