Kelepirci 60

Presley’in torunu Riley Keough

Presley in torunu Riley Keough
30 Ekim 2013 Çarsamba, 16:22 Dünyaca ünlü ABD'li şarkıcı Justin Timberlake, son klibi için Elvis Presley’in torunu ile kamera karşısına geçti.

Yola şarkıcı olarak çıkan ancak kariyerine oyunculukla devam eden Justin Timberlake, 6 yıl aradan sonra geçtiğimiz aylarda müziğe geri dönmüştü.

Müziğe ara verdiği süre boyunca, Facebook 'un kurucusu Mark Zuckerberg'in hayat hikayesini ve ünlü sosyal paylaşım sitesinin kuruluşunu konu alan "Social Media - Sosyal Ağ",  "Friends with Benefits - Arkadaştan Öte" gibi filmlerde rol alan Timberlake, yıllardan sonra yeniden başladığı noktaya geri gelmişti.

Kariyeri boyunca 6 Grammy ve 4 Emmy ödülü kazanan yetenekli yıldız Timberlake, "TKO" isimli parçasının klibinde Timberlake'in rol arkadaşı rock'n roll müziğinin efsane ismi Presley'in torunu Riley Keough oldu.

İngiliz basınından The Daily Mail'în sitesinde yer alan habere göre; yönetmenliğini Ryan Reichenfeld'in yaptığı klipte güzelliğiyle dikkat çeken Keough ve Timberlake cüretkâr sahnelere imza attı.

"İyi Doktorlar" filmiyle Milan Uluslararası Film Festivali'nde "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu" ödülünü alan 24 yaşındaki güzel aktris, aynı zamanda modellik de yapıyor.

Haber Dükkanı
Haber Dükkanı büyük