ABD bu aileyi konuşuyor

ABD bu aileyi konuşuyor
23 Ocak 2010 Cumartesi, 00:38 Obama'nın Tüm Planlarını Altüst Eden Cumhuriyetçi Senatör Scott Brown'ın Eşinin Ses Getirecek Görüntüleri Ortaya Çıktı.

Senato'da kazandığı koltukla ABD Başkanı Barack Obama'nın tüm planlarını altüst eden Cumhuriyetçi Senatör Scott Brown'ın kendisi ve kızından sonra bu sefer de eşinin ses getirecek görüntüleri ortaya çıktı.

KIZI POZLARIYLA ABD'NİN GÜNDEMİNDE

ABD'de Ted Kennedy'den boşalan koltuk için yapılan kritik Senato seçimlerinde Massachusetts eyaletinden senatör olan Cumhuriyetçi Scott Brown'ın karısı Gail Huff, şarkıcı Digney Fingus'un 1984 yılında yayınlanan "The Girl With The Curious Hand" (Eli ayağı durmayan kız) isimli parçasının klibinde oldukça cesur görüntüler sergiliyor. 

Huff, klip boyunca bikiniyle görülürken, bir sahnede de önüne getirilen bir güneş kremi tüpünü sıkarak bir anlamda şarkının ismine gönderme yapıyor.

KENDİSİ DERGİYE SOYUNMUŞ, KIZI TV YILDIZI ÇIKMIŞTI

Bundan yaklaşık 30 yıl önce Cosmopolitan dergisinin 'Amerika'nın en seksi erkeği' yarışmasını kazandığı ve dergide çıplak pozlarının yayımlandığı ortaya çıkan Brown'ın dün de kızı Ayla'nın, ABD'nin yüksek reytingli yetenek yarışması American Idol'ın eski finalistlerinden biri olduğu ortaya çıkmıştı.

Babasının galibiyeti, ABD basınında Ayla Brown'un da yine gündeme gelmesine neden oldu. Yarışmanın beşinci sezonunda 26 finalistten biri olan 21 yaşındaki Brown, şarkıcılık kariyerini sürdürdü, sitesindeki haberlere göre yakında bir de albümü çıkacak.

Boston College'da okuduğu dönemde de yıldız basketbol oyuncusu olarak ünlenen Ayla, babasının Seçim maratonu boyunca kız kardeşi Arianna'yla birlikte göz önünde oldu, destek verdi. Çiçeği burnunda senatörün kızlarına 'teşekkürü'yse biraz şaşırtıcıydı. Brown, zafer konuşması sırasında kızlarının 'uygun durumda' olduğunu söyleyince Ayla Brown'un Facebook hesabı kendisine talip olan erkeklerle dolup taştı. Brown, babası için "Ulusal televizyonda bunu söylediğine inanamıyorum" derken 1058 kişiden arkadaşlık teklifi aldığını, hiçbirine yanıt vermeyeceğini söyledi.

Haber Dükkanı
Haber Dükkanı büyük