Seçim Sonuçları 2023

ABD'li gözlük kralı Bodrum'da

ABD li gözlük kralı Bodrum da
17 Ekim 2016 Pazartesi, 03:36 ABD'li ünlü işadamı Doug Barnes, yatıyla tatil için geldiği Bodrum'da cennet koylarda denize girip, su sporları yaptı. Barnes, kırsal Etrim Mahallesi'ndeki bir atölyeden dört halı satın alarak, 120 bin euro döviz bıraktı.

ABD'nin Dallas eyaletinde yaşayan ve 1990 yılında kurduğu 'EyeMart Express' isimli gözlük mağazaları zinciri ile 32 eyelatte 135 mağaza ve 18 milyar dolarlık (55 milyar lira) servetiyle bilenen Doug Barnes, geçen 14 Ekim'de 75 metre uzunluğunda 105 milyon dolar değerindeki Bahama bayraklı 'Azzurra- 2' adlı yatı ile Bodrum'a geldi.AİLESİYLE BİRLİKTE

Ailesi ve şirketinin CEO'su ile Yunanistan'ın Tilos Adası'ndan Bodrum'a gelen Barnes, Güllük Körfezi'ndeki 5 yıldızlı bir turistik tesisteki ABD'lilerin ünlü SPA markası Canyon Runch Welness Resort'ta eşi Moly Barnes ve oğlu Hugs Barners ile keyifli saatler geçirdi.

KİSEBÜKÜ KOYU'NA DEMİRLEDİ

 Ardından Kisebükü Koyu'nda demirli yatının arka bölümünde güneşlenen Barnes ve ailesi bol bol denize girip, su sporları yaptı.

4 HALI ALDI

 Barnes ve yakınları dün akşam saatlerinde ise karaya çıkıp VIP minibüs ile gittikleri Etrim Mahallesi'ndeki bir atölyeden Türk rehber aracılığı ile 25'er metrekarelik 4 halı satın aldı.

4 HALIYA 120 BİN EURO

 Barnes, yaklaşık 110 yıllık geçmişi olan, kök boya ile el dokuma halılara toplam 120 bin euro verdi.

YÜRÜYÜŞ YAPTI

Barnes ve beraberindekiler daha sonra Liman Caddesi ve Barlar sokağı olarak bilinen Cumhuriyet Caddesi'nde yürüyüş yaptı, bir barda canlı caz müziği dinledi.

TATİLE DEVAM EDECEK

Barnes ve ailesinin üç gün daha Bodrum'da kaldıktan sonra tatillerini Rodos Adası'nda sürdürecekleri belirtildi.

Haber Dükkanı
Haber Dükkanı büyük