Afacanlardan Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy'a davet

Afacanlardan Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy a davet
14 Mayıs 2022 Cumartesi, 14:53 Marmara adasının afacanlarından Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy'a davet...

Marmara Adası

 

Marmara Adası'nın cingöz afacanları kendi aralarında oluşturdukları bir "temsilci heyeti" ile Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy'a TÜBİTAK davetiyesi ilettiler.

Marmara Adası'nın afacanlarının temsil heyeti, Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy'a çocukların isteklerini de ilettiler. Süleyman Aksoy ve Asmalı Mahallesi Muhtarı Yavuz Balta, afacanlar temsil heyetini ağırlayıp limonata, dut şurubu ve kurabiye ikram edip sorunlarını dinlediler.

Afacanlar heyeti Süleyman Aksoy'a evcil hayvanların ihitiyaçlarının karşılanması, korunmalara ve sağlık bakımlarına yönelik duyarlılığından ve çabalarından ötürü teşekkürlerini ilettiler.

Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, yaptığı açıklamada: "Çocuklarımız hepimizin geleceğidir, oların isteklerini yerine getirmek bizler için, hem en büyük sorumluluk, görev hem de büyük bir zevktir. Çocuklarımızın bütün isteklerine yanıt verebilmek en büyük vicdani huzur ve mutluluk kaynağımızdır" dedi.

Süleyman Aksoy, afacanlar temsil heyetiyle....

Haber Dükkanı
Haber Dükkanı büyük