Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı'nın tedavisi sürüyor

Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı nın tedavisi sürüyor
28 Ağustos 2023 Pazartesi, 08:21 Yunanistan'da bot kazası geçiren ve ağır yaralanan iş insanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı'nın hastanedeki tedavileri sürüyor. Hastaneyi gün boyu iş ve siyaset dünyasından çok sayıda isim ziyaret etti.

Yunanistan'ın Leros Adası yakınlarında botla kayalıklara çarpan ve ağır yaralanan Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı'nın tedavisine Şişli'deki özel bir hastanede devam ediliyor.Yoğun bakımda tutulan çiftin sağlık durumlarıyla ilgili yapılan son açıklamada, tüm operasyonların başarıyla sonuçlandığı ve sağlık durumlarının daha da iyiye gittiği belirtildi.Tedavilerinin 3. gününde hastane ziyaretleri de devam etti.Sabancı ailesinden Ömer Sabancı ve Arzu Sabancı çifti ile oğulları ziyarete gelen isimler arasındaydı.Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı da Sabancı çifti ziyaret etti.Ziyaretçiler arasında Cumhurbaşkanlığı Dış Politika ve Güvenlik Başdanışmanı Büyükelçi Akif Çağatay Kılıç da vardı.İstanbul Valisi Davut Gül de Sabancı Ailesi'ne geçmiş olsun dileklerini iletti.

NE OLMUŞTU?

Evlilik yıldönümlerini kutlayan çift Muğla Bodrum'a 22 mil uzaklıktaki Leros Adası açıklarında demirli teknelerinden zodyak botla kıyıdaki restorana giderken kayalıklara çarptı.

Yaralanan çift ilk önce, Leros Hastanesi'ne kaldırıldı. Pegasus Havayolları'nın da bağlı olduğu Esas Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı olan 54 yaşındaki Ali Sabancı, İstanbul'da bir özel hastaneye kaldırıldı. 52 yaşındaki Vuslat Doğan Sabancı da gün ortasında eşinin tedavi gördüğü hastaneye nakledildi.

Çiftin kaza sırasında botta olan çocuklarının sağlık durumu ise iyi...

Haber Dükkanı
Haber Dükkanı büyük