Bakan Soylu'dan İmamoğlu'na çok sert tepki: "Devlet de Millet de affetmez"

Bakan Soylu dan İmamoğlu na çok sert tepki: Devlet de Millet de affetmez
30 Nisan 2022 Cumartesi, 19:26 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medyadan İBB'de çalışan birinin PKK kampında fotoğrafı çıkması olayına değinerek İBB Başkanı İmamoğlu'na çok sert çıktı. Soylu, "3 yıldır İstanbul’da gevezelikten başka hiçbir iş yapmayan tarihin en kötü belediye başkanı Devlet de Millet de HDPKK ile koyun koyuna olanı affetmez.'' dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, İBB'de çalışan şahsın PKK kampında görüntülerinin ortaya çıkması üzerine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu sert sözlerle eleştirdi.

'DEVLET DE MİLLET DE AFFETMEZ'

İçişeri Bakanı Süleyman Soylu şu ifadeleri kullandı:

İstanbullu 3 yıldır yanan, şoförsüz yürüyen araçları; kar altındayken balıkçıda kalkan yiyen, işinden çok tatilde olan beceriksizleri gördü

3 yıldır İstanbul'da gevezelikten başka hiçbir iş yapmayan tarihin en kötü belediye başkanı ! Devlet de Millet de HDPKK ile koyun koyuna olanı affetmez. Teröristin de ona yataklık yapanın da peşindedir. Teröristi yattığı yatağından da yanından da alırız. Demedi demeyin...'İBB'YE İŞE ALDIĞI TERÖRİSTİ YAKALAMAMIZDAN ŞİKAYETÇİ YÜZSÜZ'

İBB'ye işe aldığı teröristi, yakalamamızdan şikayetçi yüzsüz! Türk Polis Teşkilatı'na teröristi yakaladığı için iftira atan cahil; sana haber verselerdi de, ortakların HDPKK'ya ispiyonlayıp, teröristi kaçırtsa mıydın?

Haber Dükkanı
Haber Dükkanı büyük