Seçim Sonuçları 2023

Çeşme tıklım tıklım

Çeşme tıklım tıklım
03 Ağustos 2015 Pazartesi, 19:28 İzmir'in tatil cenneti ilçelerinden Çeşme'nin dünyaca ünlü Ilıca Plajı, haftanın ilk iş günü olmasına rağmen turistlerin akınına uğradı. Sıcak havadan bunalan yerli ve yabancı turistler, havuz ve denize girerek serinledi. Plajın güzelliği Drone ile havadan görüntüledi.

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

Ramazan Bayramı ve sonrasında Çeşme'de turizm doruk noktasına ulaştı. Konaklama tesisleri neredeyse yüzde 100 doluluk oranıyla hizmet verirken, ilçenin birbirinden güzel plajları da yerli ve yabancı turistlerle dolup taştı. Haftanın ilk iş günü olmasına rağmen, tatil cenneti Çeşme'nin dünyaca ünlü Ilıca Plajı'ndaki yoğunluk dikkat çekti. Sıcak havadan bunalan turistler, kendilerini havuz ve denizin serin sularına bıraktı. Bazı turistler güneşlenirken bazıları da su sporu yaptı.

Paha biçilmez güzelliğe sahip Çeşme'yi tercih eden İzmirli oyuncu Volkan Severcan, sezonun yorgunluğunu üzerinden atmaya çalıştığını belirtti. Ailesiyle tatil yapan Severcan; "İzmirli olduğum için ev sahibi sayılırız. Sıklıkla geliyorum Çeşme'ye, harika bir yer. Hava sıcak, yoğunluk fazla, ancak Çeşme'de bulunmak çok güzel bir duygu" dedi.

Yerli ve yabancı turistler de gönüllerince eğlenip Çeşme'nin tadını çıkarttı.

Haber Dükkanı
Haber Dükkanı büyük