Corendon'a 2 ödül birden

Corendon a 2 ödül birden
17 Şubat 2016 Çarsamba, 00:55 En İyi Tur Operatör' olarak Corendon,'Yılın Turizm Kişisi' olarak da kurucu ortak Atilay Uslu birinci seçildiler

- AMSTERDAM - 

Avrupa ve Türkiye'nin en büyük turizm gruplarından Corendon, Hollanda'nın güvenilir ve en büyük referans kaynağı olarak gösterilen araştırma şirketlerinden Q&A Araştırma ve Danışmanlık tarafından yapılan bağımsız anket sonuçlarına damga vurdu.

Aalsmeer Studio'da gerçekleşen Hollanda Turizm Gala Gecesi'nde dağıtılan ödüllerde, Corendon Turizm Grubu,  güneş tatili kategorisinde "En İyi Tur Operatörü", Corendon Kurucu Ortağı Atılay Uslu ise "Yılın Turizm Kişisi" seçildi.


 
Katılımcılardan oyladıkları firma hakkında yapılması istenen yorumlarda, Corendon'la ilgili 10 üzerinden 8,8 puan ile "Mükemmel bir fiyata mükemmel bir tatil" sonucu çıktı. Corendon için en fazla alınan katılımcı yorumları, "Hizmet çok yüksek kalitedeydi" ve "Verilen bilgiler doğruydu" şeklinde oldu.

Araştırma sonucunu yorumlayan profesyonel jüri, Corendon Turizm Grubu Kurucu Ortağı Atılay Uslu'yu, "Yılın Turizm Kişisi (Travel Personality of the Year)" ödülüne layık gördü. Jüri üyeleri, Atılay Uslu'yu 'birinci sınıf bir girişimci' olarak tanımlarken, cesareti, yaratıcılığı ve çok yönlülüğü ile bu ödülü almayı hak ettiğini vurguladılar.

Jürinin paylaştığı raporda, Atılay Uslu'yla ilgili, "Bir başarı fırsatı gördüğü zaman birçok projeyle aynı anda uğraşıyor olsa bile, bu fırsattan vazgeçmez. Bu sebeple gerçek bir turizm kişiliği" dendi.


 
Müşteriler tarafından Corendon'a layık görülen iki önemli ödülle ilgili konuşan Corendon Turizm Grubu Kurucu Ortağı Atılay Uslu, "Hollanda'nın önemli referans şirketlerinden Q&A Araştırma ve Danışmanlık tarafından iki ödül birden almış olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Corendon Turizm Grubu olarak, müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ilk sırada yer almıştır. Bunun karşılığını görüyor olmak bizleri gururlandırıyor ve daha iyisini yapmak için motive ediyor. Bizi bu ödüllere layık gören tüm katılımcılara ve jüriye çok teşekkür ederiz" şeklinde konuştu.

Haber Dükkanı
Haber Dükkanı büyük