Kelepirci 60

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Ne yüzsüzsün sen yahu, ne karaktersizsin yahu''

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ne yüzsüzsün sen yahu ne karaktersizsin yahu
24 Şubat 2021 Çarsamba, 09:44 Parti grubunda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz hafta birçok ilimizi etkisi altına alan kar yağışı sonrası yaşanan olumsuzlukların yer aldığı bir videoyu izletti. CHP'li belediyelerin sınıfta kaldığını vurgulayan Erdoğan, "Herhalde Bay Kemal de izliyordur" dedi.

Ankara

 

Partisinin grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan geçtiğimiz haftalarda Türkiye'de etkili olan kar yağışına değinerek CHP'li belediyeleri eleştirdi.

"HERHALDE BAY KEMAL DE İZLİYORDUR"

CHP'li belediyelerde yaşanan olumsuz koşulları ve yetersiz çalışmaları videolar ile milyonlara gösteren Erdoğan, "Evet ben bir şey söylemeyeyim izleyelim. İşte CHP çöp, çamur, çukur. Herhalde Bay Kemal de izliyordur" ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı açıklamalardan satır başları şu şekilde:

"Aziz milletim, kıymetli yol arkadaşlarım, sizleri en kalbi duygularımla, hasretle, muhabbetle selamlıyorum. Grup toplantımızın ülkemiz ve partimiz için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.

"NİCE SALDIRIYI KARŞILAYIP BOŞA ÇIKARDIK"

Bundan 3 yıl önce 15 Temmuz gecesi meydanlarda kurduğumuz Cumhur İttifakı'nı hukuki zemine kavuşturma adımımızı atmıştık. Bu ittifakın ülkemizin birliği, bütünlüğü ve devletimizin bekası en onurlu en hasbi ittifakı olduğunu görüyoruz. Tarihi mücadelemizde Cumhur İttifakı'nın çok büyük katkısı vardır. Yine nice saldırıyı da Cumhur İttifakı'nın güçlü zemininde karşılayıp boşa çıkardık.
 

"CHP BİR YANINA ÖRGÜTÜN GÜDÜMÜNDEKİ PARTİYİ ALARAK İLERLEDİ"

CHP bir yanına terör örgütünün güdümündeki partiyi, diğer yanında yerli ve milli hassasiyetleri koruduğunu ümit ettiğimiz diğer bir partiyi alarak ilerledi. Bu zoraki ittifakın içinde ülkenin milletin birlik ve beraberliği konusunda anlayış birliği bulamazsınız. Uluslararası saldırılara karşı devletinin yanında yer alma erdemini hiç göremezsiniz. Karşımızda dışarıdan üflenen sufleleri muhalefet kılıfı altında dillendiren bir heyula var.
 

"SÜZME FAŞİST BİR PARTİDİR"

Millet tek parti devrinden beri CHP'nin ciğerini biliyor. CHP'nin içinde demokrasi yoktur. Çünkü sadece lafını ettiği, istismarını yaptığı demokrasinin D'sinden bile nasibini almamış süzme faşist bir partidir. CHP'nin içinde Kalkınma da yoktur. Milletin işine yarayacak hiçbir işe yaraşmaz. Adalet yoktur. Milli ve yerli hassasiyet yoktur. Çünkü duruşunu milletine göre değil önüne konan senaryolara göre belirler.
 

"CHP KAYIP BİR PARTİDİR"

Taciz, tecavüz, hırsızlık vukuatlarıyla bile yüzleşemeyecek kadar kibir bataklığına bulaşmıştır. CHP kayıp bir partidir. Bu sadece siyasetin değil, ülkenin kaybıdır. Hiç uzağa gitmeye gerek yok. Sadece yağan karın ardından CHP'li belediyelerin yönetimindeki şehirlerdeki manzara bunu anlatıyor.
 

"ŞEHİTLERİMİZ BİLE BUNLARI UTANDIRMADI"

Geçtiğimiz günlerde Gara'da masum 13 insanımızın katledilmesi bile bunları utandırmaya yetmemiştir. Öyle utanmazlar ki onu bile benim üzerime yıkmaya çalışıyor. 5 yıl 6 yıl bizim bu insanlarımızı kaçıranlar kim? Ve biz bu süre içerisinde dağ demedik, taş demedik, eğlendik. Ve bunun mücadelesini verdik.

"TERÖRİSTLERİ İNLERİNDE BİTİRE BİTİRE DEVAM EDECEK"

Bakanlarımızı gönderdik. Makamınızda gelip size her şeyi anlattılar. "Ne soracaksanız sorun" dediler. Bu kadar açık, şeffaf her şey ortaya konurken siz ne yüzsüzsünüz ki bu kadar çalışmadan sonra hala saldırıyorsunuz. Bilesiniz ki bu Cumhur İttifakı ve AK Parti iktidarı bu yolda inanarak, sizin kol gerdiğiniz teröristleri inlerinde bitire bitire devam edecektir.

"BUNLARIN CİBİLİYETİ BOZUK"

Bu katliamın suçunu bize yıkacak kadar alçaldılar, alçaklaştılar. Bunları cibiliyeti bozuk. "Ne yaptık?" diyorlar sonra. Teröristlerle beraber yürüdünüz. PKK'dan FETÖ'ye her çeşit teröristi savunmak için il başkanlarına kadar seferber olan siz değil misiniz? Sınır ötesi harekatlarımızı eleştiren, gidemezsiniz diye demeçler veren siz değil misiniz? Terör örgütü olarak görmüyoruz diyen (YPG'yi) siz değil misiniz?"

Haber Dükkanı
Haber Dükkanı büyük