Cumhurbaşkanlığı Kabinesi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ziyaret etti

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yu ziyaret etti
07 Mayıs 2022 Cumartesi, 08:40 Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, provokasyonların hedefi olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya algı operasyonlarına karşı destek ziyaretinde bulundu.

Türkiye'yi iç savaşa sürüklemek isteyen yabancı güçler, istihbarat servisleri aracılığıyla algı operasyonlarına girişti. Hedefe konulan Bakan Soylu'ya karşı saldırılar arttı. Buna karşı devlet ihanet şebekesine karşı net mesaj gönderdi. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya destek ziyaretlerinde bulundu.Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, İçişleri Bakanı Soylu'yu ziyaret etti. Oktay, Bakanlığa gelişinde Soylu tarafından kapıda karşılandı. Ziyarette Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati de yer aldı.CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI OKTAY'DAN BAKAN SOYLU'NUN BAŞARILI ÇALIŞMALARINA VURGU

Oktay, ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından "#SeninleyizSoylu" etiketiyle yaptığı paylaşımda, "Ülkemizin huzur ve güvenliği için başarılı çalışmalar gerçekleştiren İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret ettik." ifadelerini kullandı.BAKAN NEBATİ: KALBİ VATAN AŞKIYLA ÇARPAN...

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, ziyaretle ilgili Twitter'dan, "İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret ettik. Kalbi vatan aşkıyla çarpan, tecrübesi ve azmiyle ülkemizin yarınlara güvenli yolculuğunda pay sahiplerinden olan değerli kabine arkadaşıma çalışmalarında başarılar dilerim" paylaşımında bulundu.BAKAN BOZDAĞ IRKÇILARA SERT SÖZLERLE YÜKLENDİ: İHANETTİR

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ da, "İçişleri Bakanımız değerli kardeşim Süleyman Soylu'yu ziyaret ettim. Ev sahipliği ve misafirperverliği için değerli bakanıma teşekkür ediyorum." diyerek ziyarete ilişkin fotoğrafları Twitter hesabından paylaştı.

Bakan Bozdağ, paylaşımında "Türk milletinin evlatları arasında ırkçılık, kin, nefret ve düşmanlık tohumları ekmek ve halkın bir kesimini diğerine karşı kışkırtmak, hamakat veya akıl fukaralığı ya da gaflet değilse ihanettir." ifadesine yer verdi.

"KARDEŞLİK HAZİNEMİZE KİMSE DOKUNAMAYACAKTIR"
Bozdağ, şunları kaydetti:

    "Dinimizin, kültürümüzün, medeniyetimizin ve tarihimizin reddettiği ve ecdadımıza asla bulaşmamış ve bulaştırılamamış ırkçılık hastalığını hiç kimse aziz Türk milletinin evlatlarına bulaştırmayı başaramayacaktır. Türk milletinin birlik ve beraberliği, insanlarımız arasındaki kardeşlik hukuku; hem milletimizi hem de devletimizi güçlü kılan bitmez tükenmez hazinemizdir. Bu hazineyi korumak için her türlü tedbiri almak devletimizin asli görevidir. Hiç kimse bu hazinemize dokunamayacaktır."

BAKAN KURUM: İHANET ODAKLARIYLA MÜCADELE EDEN SOYLU'YU...

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ise, ziyaretini şu sözlerle paylaştı:

    "Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, milletimizi yasa boğan her afette gece gündüz birlikte çalıştığımız, her acıda milletimize birlikte omuz verdiğimiz; vatanımızın huzuru için terör ve ihanet odaklarıyla mücadele eden İçişleri Bakanımız sayın Süleyman Soylu'yu ziyaret ettik."

Haber Dükkanı
Haber Dükkanı büyük