Seçim Sonuçları 2023

Erdoğan'dan nikahta duygusal konuşma

Erdoğan dan nikahta duygusal konuşma
14 Mayıs 2016 Cumartesi, 18:15 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, Selçuk Bayraktar ile İstanbul'da Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde düzenlenen nikah töreniyle evlendi.

Nikah sırasında "Doğarken Ağladı İnsan, Bu Son Olsun Bu Son" şarkısı çalarken, Erdoğan nikah sonrası duygusal bir konuşma yaptı.İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş'ın kıydığı nikaha yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda davetli katılırken, Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu şahitlik yaptı. Nikah töreni sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan bir duygusal bir konuşma yaptı. Erdoğan, "Sümeyye'ye çocukken 'ceylanım' derdim, 'gözümün nuru' derdim. Şimdi birceylan gibi yuvadan ayrılıyor" dedi.

'DOĞARKEN AĞLADI İNSAN BU SON OLSUN BU SON' ŞARKISI ÇALINDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan, işadamı Selçuk Bayraktar'la Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'ndeki nikah töreniyle evlendiler. 6 bin kişinin katıldığı nikah töreninde, çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı. Şahitleri arasında Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu da yer aldı. Nikahta imza sırasında Türkiye'nin Cem Karaca'nın sesinden tanıdığı "Doğarken Ağladı İnsan Bu Son Olsun Bu Son" şarkısı çalındı.

Doğarken Ağladı İnsan Bu Son Olsun Bu Son,


Bugün sen çok gençsin yavrum
Hayat ümit neşe dolu
Mutlu günler vaad ediyor
Sana yıllar ömür boyu
Ne yalnızlık ne de yalan üzmesin seni
Doğarken ağladı insan bu son olsun bu son
Doğarken ağladı insan bu son olsun bu son

Haber Dükkanı
Haber Dükkanı büyük