"İnsan olarak da vatandaş olarak da böyle bir hakkımız yok. Çok ayıp"

 İnsan olarak da vatandaş olarak da böyle bir hakkımız yok Çok ayıp
10 Mayıs 2023 Çarsamba, 08:22 Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde Bakan Nureddin Nebati ile sahnede söylediği anlara ilişkin kendisi hakkında "Omurgasız" ifadesini kullanan Fatih Portakal'a cevap verdi. Ortaç, "Linç kültürüne Fatih Portakal'ın da uyum sağlaması üzücü. Çok ayıp" ifadelerini kullandı.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, bir etkinlikte Serdar Ortaç'tan "Karabiberim" şarkısını söylemesini istedi. Serdar Ortaç Bakan Nebati'nin bu isteğini kırmadı ve "Bakan Nebati baba için okuyorum" diyerek şarkıyı söyledi.AĞIR İFADELER KULLANDI

Bu anları gören Fatih Portakal ise Serdar Ortaç hakkında ağır sözler sarf etti. Portakal "Serdar Ortaç gibi omurgasız biriyle sahneye çıkıyorsun. Sanatçı demiyorum da ben omurgasız biri" ifadelerini kullandı.

Serdar Ortaç'tan kendisine 'Omurgasız' diyen Fatih Portakal'a cevap: Çok ayıp

"LİNÇ KÜLTÜRÜNE UYUM SAĞLAMASI ÜZÜCÜ"

Ünlü şarkıcı kendisi hakkında ağır ifadeler kullanan Fatih Portakal için ise "Linç kültürüne Fatih Portakal'ın da uyum sağlaması üzücü. Beğenmediğimiz, dinlemediğimiz herkese ve her şeye bunu yapamayız, böyle bir hakkımız yok. İnsan olarak da vatandaş olarak da böyle bir hakkımız yok. Çok ayıp" sözleriyle karşılık verdi.

Haber Dükkanı
Haber Dükkanı büyük