Seçim Sonuçları 2023

Maskeli partide doyumsuz eğlence

Maskeli partide doyumsuz eğlence
18 Ocak 2010 Pazartesi, 14:01 Marriott Hotel Asia'da Palestra Fitness Spa, ev sahipliğini yaptığı muhteşem bir organizasyonla spor kulübü üyelerine unutulmaz anlar yaşattı.

- İSTANBUL-

İstanbul Marriott Hotel Asia bünyesinde bulunan Palestra Fitness Spa, ev sahipliğini yaptığı muhteşem bir organizasyonla spor kulübü üyelerine unutulmaz anlar yaşattı. 750 kişilik partide en ilgi çeken nokta misafirlerin hayallerinde kahraman olduklarını gösterdikleri kıyafetleriydi.

Başta otel yöneticileri olmak üzere tüm çalışanlar, kendilerini tercih eden misafirlerine Marriott ve Palestra ayrıcalıklarını, hazırladıkları inanılmaz sürprizlerle hissettirdiler.
Yaklaşık 8 ay önce hazırlıklarına başlanan partide "6 haftada 20.000 kalori" yakan üyelerede ödülleri verildi.


Geceye katılan misafirleri bekleyen sürprizler arasında Courtyard by Marriott Paris Neuilly' de ve Rio Sao Palula Airport Marriott Hotel' de haftasonu konaklama keyfi de vardı. Gecenin sponsorları arasında yer alan Anadolu Sağlık Merkezi, Adidas, Powerade, Efes Light ve Mey içki, Sağlıklı Alışveriş.com, Red Tiger ve KM Organizasyon&Pixus misafirlerin konforu için hizmet verdiler.

Hoşgeldiniz kokteyli ve lezzet festivalinin ardından misafirler gece boyunca canlı DJ Performansı ile eğlenmeye devam etti.

Hizmette ve sunumda sınır tanımayan otel yöneticileri, gece sonunda davetlilerden tam not almanın keyfini çıkarırken, Palestra Fitness Spa Direktörü Kenan Topuz hedeflerinin; Palestra markasını yeni açılacak olan Marriott otellerine taşımak olduğunu belirtti.

Haber Dükkanı
Haber Dükkanı büyük