Seçim Sonuçları 2023

Rock'n Dark Çanakkale'de Klişe birinci

Rock n Dark Çanakkale de Klişe birinci
17 Ocak 2010 Pazar, 13:32 Bu yıl Türkiye'yi Eurovision'de temsil decek Manga Grubu, amatör müzisyenleri müzik piyasasına kazandırmak amacıyla organize edilen "Rock'n Dark" müzik yarışmasında Çanakkale'de sevenleri ile buluştu.

- ÇANAKKALE - 

Bu yıl dördüncüsü yapılan "Rock'n Dark Müzik Yarışması"nın Çanakkale elemelerinde Klişe, Mr. Goodtrips ve Pop-Art isimli gruplar mücadele etti. Hedon Bar'da düzenlenen etkinlikte yarışmacılar birinci olabilmek için birbirleriyle kıyasıya mücadele ederken, finalde "Klişe" isimli rock grubu Rock'n Dark Müzik Yarışması'nda birinci oldu. Çanakkale'de gerçekleştirilen bölümden sonra elemelerin Eskişehir, Bursa, İzmir, Antalya ve İstanbul'un ardından Mersin'de sona ereceği öğrenildi.

Bu arada yarışmada sahne alan ve bu yıl Türkiye'yi Eurovision'da temsil edecek Manga Grubu'nun konseri de büyük ilgi gördü. Manga hayranları gecenin geç saatlerini kadar müzik eşliğinde gönüllerince bir eğlendi. Manga Grubunun üyeleri yarışmada Türkiye'yi temsil edecek şarkılarla ilgili çalışmaların sürdürdüğünü belirterek, önümüzdeki hafta içinde bu şarkıyı belirleyeceklerini açıkladılar.

AYHAN ÖNCÜ

Haber Dükkanı
Haber Dükkanı büyük