Seçim Sonuçları 2023

Sevdamız Karadeniz Koleksiyonu Defilesi

Sevdamız Karadeniz Koleksiyonu Defilesi
04 Mayıs 2016 Çarsamba, 17:51 İstanbul Aydın Üniversitesi Anadolu Bil Meslek Yüksek Okulu Moda Tasarım Programı tarafından hazırlanan Yeşil Yaylalarda Tulum Kemençe Sesi Mavi Denizde Taka Sesleri "Sevdamız Karadeni Koleksiyonu Defilesi" ayakta alkışlandı.

Türkiye Sigarayla Savaş Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen
İnsanlığın Gerçek Dostları ödülleri bu yıl sahiplerine buldu..

Micheal Kuyucu ve Sevinç Satıroğlu'nun sunumuyla Maki Organizasyon tarafından gerçekleştirilen olan ödül töreninde yıl içerisinde derneğin sigarayla savaş konusundaki mücadelesinde desteği olan kişi kurumlara teşekkür mahiyeti taşıyan İnsanlığın Gerçek Dostları ödülleri Takdim edildi.

TSSD Genel Başkanı Dr. Mustafa Aydın  da verilen ödüllerle topluma her yıl mesaj vermeye çalıştıklarını söyledi. Zeliha Sunal    gecede söylediği birbirinden güzel şarkılarla izleyenlerden tam not aldı. İstanbul Valisi Sayın Vasip Şahin'in katıldığı gecede İstanbul Aydın Üniversitesi Anadolu Bil Meslek Yüksek Okulu Moda Tasarım Programı tarafından hazırlanan Yeşil Yaylalarda Tulum Kemençe Sesi Mavi Denizde Taka Sesleri Sevdamız Karadeniz Koleksiyonu Defilesi ünlü koreograf Asil Çağıl'ın görkemli dansları ve koreografisiyle gerçekleşti.

Defileye Ebru Ürün, Sanem Balcı, Yağmur Ayaz, Marina Federenko  ve Metehan Sancaktar gibi tanınmış modellerin yanı sıra okul öğrencilerinden de gönüllü mankenler podyuma çıktı..

Haber Dükkanı
Haber Dükkanı büyük