Seçim Sonuçları 2023

"Şimdi sağlığım çok iyi, dua edin bana"

 Şimdi sağlığım çok iyi dua edin bana
27 Ocak 2016 Çarsamba, 22:39 Zerrin Özer geçtiğimiz akşam Beyoğlu'nda ilk kez tekerlekli sandalyeyle görüntülendi ve duygularına hakim olamadı.

Doktorunun hatalı ameliyat yapması sonucu tekerlekli sandalyeyle yaşamak zorunda kalan başarılı sanatçı Zerrin Özer geçtiğimiz akşam Beyoğlu'nda ilk kez görüntülendi.

Odakule'de TRT stüdyolarında canlı yayında şarkılarını söyleyen Özer, yaklaşık iki buçuk saat canlı yayında, tekerlekli sandalyede olmasına rağmen, yorgunluk nedir bilmedi. Yayın sonrası evine gitmek için hazırlanan Özer için TRT çalışanları seferber oldu.Zerrin Özer bina çıkışının arka kapısında habercileri görünce duygusal anlar yaşadı. Sanatçı,"Canlarım benim, bilseydim burada olduğunuzu sizi kulise alırdım. Bu soğukta beni beklemişsiniz. Dayanamam beni ağlatacaksınız yapmayın böyle, çok üzüldüm şimdi. Geldiğinizi neden haber vermiyorsunuz" diyerek sitem etti.

Görevlilerin yardımı ile tekerlekli sandalyeden güçlükle kaldırıp, aracına bindirilen Özer minibüs içinde, "Şimdi sağlığım çok iyi, dua edin bana" diyerek evinin yolunu tuttu.

Haber Dükkanı
Haber Dükkanı büyük