Seçim Sonuçları 2023

''Siyasi bir intiharı canlı izliyoruz''

 Siyasi bir intiharı canlı izliyoruz
08 Mayıs 2022 Pazar, 08:32 Muhalif cehpenin en öndeki isimlerinden CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tepkiler çığ gibi. Önce Nagehan Alçı'yı VIP minibüse aldığı için tepki gösterenlere "Vız gelir tırıs gider." karşılığı ardından Fenerbahçe ile olan Trabzonspor kavgası Ekrem İmamoğlu'nun büyük tepki almasına neden oldu. Sunucu Cüneyt Özdemir, İmamoğlu'nun siyasi intihar ettiğini belirtti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu Nagehan Alçı, Ertuğrul Özkök, İsmail Saymaz, Özlem Gürses gibi iftira ve yalan haberciliği yapan gazetecileri VIP otobüste ağırlamıştı.Otobüsteki fotoğrafa İmamoğlu'nun reklamını yapan oyuncu ve şarkıcılardan tepki yağarken, İmamoğlu, "Vız gelir tırıs gider. Akıllı olun" restini çekince tabanı tarafından istenmeyen adam ilan edildi. Koç Grubu YK BV. ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile CHP'nin medya balonu olarak nitelendirilen İmamoğlu arasında yaşanan gerilim sonrası muhalifler ayağa kalktı.

CÜNEYT ÖZDEMİR: SİYASİ İNTİHAR

Sosyal medyada büyük tepki gören İmamoğlu'na partilileri sırt çevirdi. Muhalif sunucu Cüneyt Özdemir de bu duruma üzüldüğünü belirtti.

Twitter hesabından yaşanan süreci özetleyen Özdemir, "Kendine oy verenlerle kavga, Fenerbahçe ile kavga, Koç grubu ile kavga, yarım yamalak bir özür... Siyasi bir intiharı canlı izliyoruz. Kara cumartesi!" dedi.

Haber Dükkanı
Haber Dükkanı büyük