Teknosa reklamlarında "Çok Filim Hareketler"

Teknosa reklamlarında Çok Filim Hareketler
31 Mart 2010 Çarsamba, 11:43 BKM Mutfak oyuncularının kaleminden çıkan ilk sinema filmi "Çok Filim Hareketler Bunlar"ın sponsorluğunu üstlenen Teknosa, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek markayı filme taşımak yerine filmi yeni çekilen televizyon reklamlarına taşıdı.

Teknoloji marketi Teknosa'nın yeni reklam kampanyasının başrol oyuncuları BKM Mutfak oyuncuları oldu.

"Çok Filim Hareketler Bunlar" filminin yazar kadrosu BKM Mutfak oyuncuları tarafından yazılan ve yine filmin de yönetmeni olan Ozan Açıktan'ın yönetmenliğinde çekilen 3 adet reklam filminde 24 kişilik oyuncu kadrosunun tüm üyeleri ve yaklaşık 100 kişilik yardımcı oyuncu rol aldı.
Çekimleri Cevahir Alışveriş Merkezi'ndeki Teknosa Exxtra Mağazası'nda gerçekleştirilen reklam filminde BKM Mutfak oyuncuları filmdeki karakterleri ile Teknosa Mağazası'na geliyor ve burada da birbirinden komik diyaloglar yaşanıyor. Film 26 Mart'tan itibaren ekranlarda gösterime girdi.

Sponsorluk ve reklam filmiyle ilgili olarak Teknosa Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadircan Erkıralp "Başta BKM Mutfak hayranları olmak üzere tüm sinemaseverleri, son yılların en eğlenceli filmi ile bir araya getirmek için sağladığımız destekten dolayı Teknosa olarak büyük mutluluk duyuyoruz.

BKM Mutfak oyuncuların enerjisi mağazalarımızdaki genç ve dinamik satış ekibimizin enerjisiyle de çok tuttu. Her zaman olduğu gibi reklam filminde Teknosa'nın tüketiciye yakın, yenilikçi, eğlenceli ruhu
ekranlara yansıyacak." dedi.

Haber Dükkanı
Haber Dükkanı büyük