Turkcell'den yeni 'Vınn'

Turkcell den yeni Vınn
12 Nisan 2010 Pazartesi, 11:30 Turkcell'in Türkiye'de bir ilk olarak satışa sunduğu 3G Mini Multi Modem MultiVINN ile dileyenlerin ister iş yerinde ister plajda 3G hızını sevdikleriyle paylaşmaları mümkün olacak.

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre herhangi bir elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan, usb kablosu ile şarj imkanıyla Lİ pili sayesinde 4 saate kadar ve sabit hat ücreti ödemeden 5 kişi her an her yerde, özgürce 3G hızında kablosuz olarak internetin keyfine varabilecek. MultiVINN'ı Turkcell İletişim Merkezleri, anlaşmalı zincir mağazalar  ve Turkcell Satış Noktaları'ndan bulabilmek mümkün.

Yeni bir teknolojik ürünü Türkiye'de ilk kez Turkcell müşterilerine sunuyor olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Turkcell Terminal Yönetiminden Sorumlu Bölüm Başkanı Berna Akyüz Öğüt, "Turkcell 3G hızı ve mobilite avantajıyla Türk insanının internet alışkanlıklarını değiştiriyor ve internet kullanımını artırıyor. Müşterilerimiz MultiVINN ile Turkcell 3G hız ve kalitesiyle interneti sevdikleriyle de paylaşabilecek. Böylelikle her an, her yerden internete ulaşmanın hayatlarına getireceği kolaylığı ve zenginliği deneyimleyecek" dedi.

MultiVINN öğrenciler, seyahat edenler, mobil çalışanlar, yazlıkçılar ve küçük ofisler için ideal ir internet çözümü sunmayı amaçlıyor. Bu küçük modemle zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın, 5 kişi için aynı anda Turkcell 3G kapsama alanı içerisinde her yerden her an internete bağlanarak e-posta alıp göndermek, Facebook'ta arkadaşlarla buluşmak, online oyunlar oynamak, canlı radyo & TV yayınlarını takip edebilmek, şarkı, klip ve film indirmek, banka işlemlerini online yapabilmek ve kurumsal şirket ağına bağlanmak mümkün. Cepte de rahatlıkla taşınabilen MultiVINN Lİ pili ve şarj ile çalışabildiği için elektrik bağlantısına da ihtiyaç yok. Ayrıca cihaz tüm wi-fi destekli bilgisayarlar ile uyumlu.

MultiVINN'ı tavsiye edilen 300 TL'ye Axess karta 10 taksit ile alabilmek mümkün. Ürünün Turkcell internet paketleri ile kullanılması tavsiye ediliyor.

Haber Dükkanı
Haber Dükkanı büyük