Seçim Sonuçları 2023

'Zeytin Dalı Harekatı'na destek

 Zeytin Dalı Harekatı na destek
22 Ocak 2018 Pazartesi, 18:24 Suriye'deki terör hedeflerine yönelik düzenlenen operasyonla ilgili düşüncelerini paylaşan sanat dünyasından çok sayıda isim, "Zeytin Dalı Harekatı"na sosyal medyadan destek verdi.

- İSTANBUL -Suriye'deki terör hedeflerine yönelik düzenlenen operasyonla ilgili düşüncelerini paylaşan sanat dünyasından çok sayıda isim, "Zeytin Dalı Harekatı"na sosyal medyadan destek verdi.Ajda Pekkan: Dualarımız tüm Mehmetçiklerimizle

Sanatçı Ajda Pekkan, sosyal medya hesabındaki mesajında, "Dualarımız tüm Mehmetçiklerimiz ve özellikle Afrin'de görev yapmakta olanlar için..." ifadesini kullandı.
İbrahim Tatlıses: Kahraman Mehmetçiklerimize Afrin Operasyonu'nda başarılar

İbrahim Tatlıses, "Kahraman Mehmetçiklerimize Afrin Operasyonu'nda başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun... Dualarımız sizinle..." mesajıyla düşüncelerini dile getirdi.

Ömer Karaoğlu: Allah var!.. Allah yar!

    ABD ve diğer endişelilerin endişelerinden endişeli miyiz?Hayır!
    Ne kadar endişelenirlerse o kadar iyidir!
    Allah var!..Allah yar!
    — Ömer Karaoğlu (@omer_karaoglu) 21 Ocak 2018

Sanatçı Ömer Karaoğlu, "ABD ve diğer endişelilerin endişelerinden endişeli miyiz? Hayır! Ne kadar endişelenirlerse o kadar iyidir! Allah var!.. Allah yar!" değerlendirmesinde bulundu.

Şahan Gökbakar: Allah yardımcınız olsun Yanınızdayız

    Allah yardimciniz olsun. Yaninizdayiz... @ Türkiye Cumhuriyeti T.C. https://t.co/i6QDEg43oJ
    — Şahan Gökbakar (@sgokbakar) 21 Ocak 2018

Şahan Gökbakar da "Allah yardımcınız olsun. Yanınızdayız. Sırf Güney'de degil, Ege'de bazı şerefsizlere geçit vermeyen yiğit donanmamıza da helal..." şeklinde yazarak düşüncelerini aktardı.

Yıldız Tilbe: Allah iyileri masumları her yerde korusun

    Allah iyileri masumları heryerde korusun heryerde ,kötülerin kötülüklerini de kendilerine dolasın Rabbim İnşallah.
    — Yıldız Tilbe (@YildizzTilbee) 21 Ocak 2018

Yıldız Tilbe duygularını şöyle dile getirdi:

"Allah bütün askerlerimizi korusun, ana-babalarına kavuştursun inşallah... Allah memleketimize ve tüm mazlumlara yardım etsin... Benim dememle olacaksa yeryüzünün hiçbir yerinde savaş olmasın, savaşa her yerde hayır, her yerde barış olsun isterim her zaman. Allah iyileri masumları her yerde korusun, kötülerin kötülüklerini de kendilerine dolasın Rabbim inşallah..."

Hülya Koçyiğit: Evlatlarım sağ salim dönmeniz için bütün kalbimle dua ediyorum

Türk sinemasının sevilen oyuncusu Hülya Koçyiğit de mesajını "Evlatlarım sağ salim dönmeniz için bütün kalbimle dua ediyorum. Allah yardımcımız olsun." mesajını, Mustafa Kemal Atatürk'ün "Dünyanın hiçbir ordusunda yüreği seninkinden daha temiz, daha sağlam bir askere rast gelinmemiştir. Her zaferin mayası sendedir. Her zaferin en büyük payı senindir. İnancınla, imanınla, emre uymanla, hiçbir korkunun yıldıramadığı demir gibi temiz kalbinle düşmanı sonunda alt eden büyük gayretin için gönül borcumu ve teşekkürümü söylemeyi kendime en aziz bir borç bilirim." ifadeleriyle paylaştı.

Burak Özçivit: Allah ordumuzu korusun

Genç oyunculardan Burak Özçivit, gelecek aylarda vizyona girmesi planlanan "Can Feda" isimli filminden asker üniformalı pozunu paylaştığı mesajında, "Allah ordumuzu korusun. Bütün dualarımız, yüreğimiz sizlerle." ifadelerini kullanırken eşi Fahriye Evcen ise "Allah Türk ordusunun ve kahraman askerimizin yardımcısı olsun. Türk Silahlı Kuvvetleri daima dualarımızda!" temennisinde bulundu.

Tuluyhan Uğurlu: Zeytin Dalı Harekatı çok önemlidir

Besteci, piyanist Tuluyhan Uğurlu, "Tüm bu süreç ve takip edilecek gelişmeler neticesinde ABD, Ortadoğu'yu kan gölüne çevirdiği ve kendi dışında herkesi hayvan yerine koyduğu politikalardan vazgeçecek, belki de buralardan gidecektir. Bundan dolayıdır ki TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı çok önemlidir." değerlendirmesinde bulunurken Kut'ül Amare dizisinde Mevlüt karakterini oynayan İsmail Hakkı ise "Ya Rabbi... Ordumuzu muzaffer kıl, katledilen masumların, bebelerin, dedelerin intikamına bizleri milletçe, ümmetçe memur eyle. Amin.." mesajıyla düşüncelerini iletti.

Seda Sayan: Allah yar yardımcınız olsun

Seda Sayan, harekat başladığında sosyal medya hesabından, "#kurbanolsunlar etiketi ile "Allah yar yardımcınız olsun" mesajını yazarken oyuncu Vildan Atasever de, "Afrin Harekatı Fiilen Başlamıştır. Sefer bizim zafer Allah'ındır!" yazarak, Yahya Kemal Beyatlı'nın "Şu kopan fırtına Türk ordusudur ya Rabb / Senin uğrunda ölen ordu, budur ya Rabb / Ta ki yükselsin ezanlarla müeyyed namın / Galib et, çünkü bu son ordusudur İslam'ın / Ordumuzu Sen Muzaffer eyle Ya Rabb!" şiirine paylaşımında yer verdi.

Tuna Kiremitçi: Dualarımız sizinle evlatlar

Yazar-müzisyen Tuna Kiremitçi, sosyal medya hesabından, askerlerin "Yayalar" şarkısını okudukları görüntülerden oluşan videoyu, "Dualarımız sizinle evlatlar..." ifadeleriyle paylaştı.

Demet Akalın: Güzel vatanımın güzel evlatları

Demet Akalın mesajında, "Allah yar ve yardımcıları olsun tüm Mehmetçiklerin... Güzel vatanımın güzel evlatları... Mehmetçiklerimiz, yavrularımız, oğullarımız, can parelerimiz... Burnunuz bile kanamadan geri dönersiniz inşallah... Bütün dualarımız kalbimiz sizlerle... Allah yar ve yardımcınız olsun..." ifadelerini kullandı.

Ceyda Düvenci: Allah hayırlı haberler getirsin

    Şu anda evinde yüreği yerine sığmayan, dualarla uykusuz evladından haber bekleyen yüzlerce ana... https://t.co/Awxqyo8dwm
    — ceyda düvenci (@Ceyda_duvenci) 21 Ocak 2018

Oyuncu Ceyda Düvenci de "Şu anda evinde yüreği yerine sığmayan, dualarla uykusuz evladından haber bekleyen yüzlerce ana var... Allah hayırlı haberler getirsin, evlatlar sağlıkla ana ocaklarına dönsün." ifadelerini "#barışaevet #allahyarveyardımcınızolsun #afrin" konu etiketiyle paylaştı.

Simge Sağın: Vatan sevgisi budur işte

    Bazı anlar var...insanın boğazı düğümleniyor..Allahım sana emanet gencecik Askerlerimiz

Haber Dükkanı
Haber Dükkanı büyük