M.Sedat DEVİR
M.Sedat DEVİR

AKP’lilere son çağrı

28 Mart 2014 Cuma

30 Mart 2014 Pazar günü tarihi bir gün...

Türk halkının daha sonraki yaşamıyla ilgili karar günü.

Nasıl yaşamak istiyorsak, o yönde oy kullanacağız...

Vatanı için, halkı için hayatını ortaya koyup şehit düşmüş evlatlarımızın, Mehmetçiklerimizin kemiklerini sızlatmak istiyorsanız, oyunuzu mutlaka AKP'ye verin.

Emekli ananızın, babanızın gün geçtikçe kuşa dönen emekli maaşıyla geçinemeyip, kabus dolu bir hayat yaşamasını, sürünmesini istiyorsanız, oyunuzu mutlaka AKP'ye verin.

Sömürülmek, aşağılanmak, insan yerine konmamak, hayattan umudunuzu yitirmek, geleceğinizi, çocuklarınızın, torunlarınızın geleceğini karanlığa gömmek istiyorsanız, oyunuzu mutlaka AKP'ye verin.

Yolsuzluğu, hırsızlığı, dolandırıcılığı, her türlü ayak oyununu seviyor ve bana layıktır diyorsanız, oyunuzu mutlaka AKP'ye verin.

İşsiz, aşsız dolaşırken sadece yandaşların servet sahibi olduğu düzene evet demek istiyorsanız, oyunuzu mutlaka AKP'ye verin.

Mizahtan, sanattan, basın özgürlüğünden uzak, hayatınızın her adımında müdahale görmek ve özgürlüğünüzü kendi ellerinizle teslim etmek istiyorsanız, oyunuzu mutlaka AKP'ye verin.

Savaştan, iç savaştan yanaysanız, kardeşkanı görmekten hoşlanıyorsanız, Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceğini yok sayıp tarihe gömmek istiyorsanız, oyunuzu mutlaka AKP'ye verin.

Karanlığın farkında olan, dünyaya evrensel bakan gençlerimize kapkara bir dünya bırakmak istiyorsanız, oyunuzu mutlaka AKP'ye verin.

Eyy AKP'li ebeveynler, özellikle ANA'lar; Üzerine titreyerek büyüttüğünüz kız çocuklarınızın nikahsız, hiçbir garantisi olmadan her hangi bir adamın üç karısından birisi olarak kuma hayatı yaşamasını, aşağılanmasını, erkeğinin kölesi olmasını istiyorsanız - doğru yolu göstererek büyüttüğünüz erkek çocuklarınızın, kadınları aşağılayarak sadece erkek hegemonyasına sunulmuş yaratıklar olarak görmesini istiyorsanız, oyunuzu mutlaka AKP'ye verin.

Eyy AKP'li gençler; bu bir oyun değil, verdiğiniz oyla hayatınıza yön vereceksiniz. Geri dönüşü olmayan bir yoldayız. Lütfen tarafsız düşünün ve öyle karar verin. Bu sağ sol savaşı değil, bu dinsizlerle dindarların savaşı değil, bu zenginle yoksulun savaşı değil. Emin olun ileride çok pişman olacaksınız, fakat iş işten geçmiş olacak. Sadece kendi hayatınızdan sorumlu değilsiniz. Verdiğiniz oy kana bulanmasın, verdiğiniz oy sizi gelecek günlere umutla taşısın.

Oyunuzu kimden yana, hangi partiden yana kullanırsanız kullanın, siz benim kardeşlerim ve büyüklerimsiniz. Aynı topraklarda var olduk, aynı topraklarda öleceğiz. Aynı havayı soluyup, aynı ülkenin gelişmesi için mücadele edeceğiz.
Aynı taraftayız, biz halkız...

TÜM YAZILARI

Haber Dükkanı büyük