Seçim Sonuçları 2023
Ümit OĞUZTAN
Ümit Oğuztan

Alçaklık Vakti kimlerin siparişi?

info@haberdukkani.com 08 Mayıs 2010 Cumartesi

Ali Kırca'nın bir kadınla yatakta çekilen videosu ... Ergenekon ile ilgili ses kayıtları... İlker Başbuğ'un, Genelkurmay Başkanı adayı olduğu zaman önünü kesmek için Kudüs'teki Ağlama Duvarı'nda çekilmiş resimleri... Son dönemin bütün bu marifetleri kimler tarafından servise konuyor?

Ve daha da önemlisi "Alçaklık Vakti" siparişlerini verenler kimler?

İlk akla gelenler arasında başı çeken mahremiyet dokunulmazlık zırhını aşarak, kamuoyunun gözlerinin içine sokulan Gülben Ergen görüntüleri, ardından Ali Kırca'nın bir kadınla yatakta çekilmiş görüntüleri..

İnsanlık onurunun hiçe sayıldığı, ar damarının patladığı iğrenç saldırılar olarak belleklerdeki yerini koruyor.

İlker Başbuğ'un Genelkurmay Başkanı adayı olduğu günlerde önünü kesme hesaplarıyla servise konulan Kudüs Ağlama Duvarı'nın önünde çekilmiş görüntüler..

Eski Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un aynı yöntemlerle çekilmiş görüntüleri..

Müslüm Gündüz'ün yakalanması esnasında, polisin düzenlediği operasyonda polis kamerası çekimlerinin medyaya servis edilen yatak odası sahneleri..

Müslüm Gündüz'ün suç isnadı başka şey, yatak odası görüntülerinin medyaya servisi ayrı bir şey. Eğer bir suç var ise; suçla yatak odasının ne ilgisi var!

Ergenekon iddianamesinde yer alan özel telefon görüşmeleri ile isnat edilen suçların ne ilgisi var? Ergenekon iddianamesi ile hiç bir ilgisi yok, operasyonlar nedeniyle evlere yapılan baskınlar sonucu elde edilen "aile albümleri"nin ama bu albümler medyaya servis edildi..

Yukarıda kısaca değindiğimiz insanlık dışı saldırıların komplo düzenekleri aydınlatılmalı, icracılar ile siparişçileri hak ettikleri şekilde cezalandırılmalıdır. Aksi halde, bir gün herkesin başına benzer komplolar gelebilir.

"Alçaklık Vakti"nin komplo düzenekleri yerle bir edilmedikçe, bu ülkede huzur ve güvenden söz edilmesi olanaksızdır.

"Alçaklık Vakti" siparişini kimler veriyor?

İşte can alıcı nokta budur..

AYDINLATIN BU KARANLIĞI DA BU MİLLET RAHAT BİR NEFES ALABİLSİN.

Ümit Oğuztan

TÜM YAZILARI

Haber Dükkanı büyük