Ümit OĞUZTAN
Ümit Oğuztan

Ege kıyıları yağmalanıyor

info@haberdukkani.com 19 Nisan 2021 Pazartesi

İsrailliler, yıllardır Filistinliler'in topraklarını işgal ediyorlar ve bunu kendilerine hak biliyorlar. Bu yüzden de gözyaşı ve kan hiç dinmiyor...

Türkiye'de "çok kötü bir zihniyet" de Ege'nin eşsiz güzelliklere sahip koylarını işgal etmeye devam ediyor! Filistin topraklarını işgal eden İsrailliler'den bile daha beterler. Bu lanetlenmiş düzenbaz gaspçılara "DUR" diyen, çıkmayacak mı?Ege'nin cenneti aratmayacak, dünyaca ünlü bütün koyları yağmalanmaya devam ediliyor. Güçlü olduklarına inanmışlarca sürdürülen bu yağmanın önüne geçmek yönetimden sorumlu kadroların görev ve sorumluluğudur.

Ege kıyıları vurguncular ve düzenbazlara terk edilmiş topraklar olmasa gerek.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne rağmen Ege kıyıları ve koyları para hırsıyla gözü dönmüş bir avuç sinsi düzenbaz tarafından yağmalanamaz; bundan kuşku duyanın aklı yok demektir; yeter ki, yönetimden sorumlu olanlar ile vicdanı kararmamış bürokrat kadrolar görevlerini layıkıyla yerine getirsinler.

Ege kıyılarını eskiden mafia gurupları yağmalıyordu, günümüzde ise en başta nufüs tacirleri olmak üzere, cemaatler ile aşretlerin yer aldığını görüyoruz haberi olmayan ilgililerine önemle duyurulur.

Ümit Oğuztan

TÜM YAZILARI

Haber Dükkanı büyük