Ümit OĞUZTAN
Ümit Oğuztan

Ether ve simülasyon

info@haberdukkani.com 28 Mayıs 2020 Perşembe

Bilim insanları Dünya'nın "büyük patlama" ile oluştuğu görüşündeler; eğer öyle ise, diğer gezegenlerin toprak yapısı ile Dünya'nın toprak yapısı neden farklıdır?

Nikola Tesla, evrenin bir Ether alan olduğunu ileri sürmüştür. Ether: Enerji, frekans ve rezonans.. Görünmez ve gizemli Ether'in bir ağırlığı yok, hareketsiz, havadan bile daha hafif ve hiçbir cihazla tespit edilemiyor! işte everenin sırrı.. Tesla'ya göre evren büyük bir elektriksel alandan ibaret ve tüm evren adeta bir Ether denizinde yüzüyor.O halde biz insanlar ve diğer tüm canlı varlıklar ile cansız maddeler, devasa elektriksel bir alanda var olan simülasyonlardan ibaret olabilir miyiz?

Biz insanlar, simülasyondan ibaret olduğumuz için midir ki, bilim insanları yaptıkları bir açıklamayla, insanları hackleyebileceklerini ilan ettiler!

Dünya'nın gündemi kovid-19 kodlu Koronavirüs pandemisi! Henüz yaygınlaşmış değil ama bazı insanlar, ABD-Maryland'daki Ford Derick biyo-silah laboratuvarlarında neler olup bittiğini merak edip araştırmaya çalışıyorlar.

Ford Derck biyo-silah laboratuvarı 2015'de patent başvurusunda bulunmuş ve 2018'de patent almış, pek çok patojenin kaybolduğu anlaşılınca, Ağustos 2019'da güvenli olmadığı gerekçesiyle kapatılmış!Zaman akıp gidiyorken insanı olgunlaştırıyor, en sonunda da öldürüyor; peki ama neden? Neden insanın mutlaka ölmesi gerekiyor?

Her insanın yaşamı umut ile korku arasında tükeniyor. Neden?

Kovid-19'un sadece bir virüsün adı olmayıp aynı zamanda bir "savaş hali" olduğu gerçeği geniş halk kitlelerince henüz tam olarak algılanabilmiş değil..Dünyanın manyetik kutupları değişiyor, okyanus akıntıları da yön değiştiriyor ve yerkürenin en bilinmeyen yeri Antarktika'da buzulların altındaki 91 adet volkan ile "mavi buz"un gizemleri henüz çözülebilmiş değil.. Antarktika'daki "mavi buz duvarı" hakkında ne biliyorsunuz?

Fakat eminim ki, medya sayesinde dünya'da ve Türkiye'de neler olup bittiği hakkında herşeyden haberiniz vardır!

Ümit Oğuztan

TÜM YAZILARI

Haber Dükkanı büyük