İsmail AŞÇIOĞLU
İsmail AŞÇIOĞLU

FETÖ'nün terörizmi.

30 Temmuz 2016 Cumartesi

Dünya'da ilk kez emperyalizmi dizlerinin üzerine çökerterek kurulan Türkiye Cumhuriyeti İslâm dünyasının hiç sönmeyen tek "umudu" olarak gelişip güçlendikçe; Türkiye tarafından dizlerinin üzerine çökertilmiş olmanın acısını hiç unutmayan sözde "uygar" özde "emperyalist" güçler, her türlü entrikayı uygulamaya koyarak Türkiye'nin varlığını yok etme çalışmalarını sürdürmeye devam ediyorlar.

Tarih boyunca kendi halkını kişisel çıkarları ve ihtirasları uğruna satanların her ulustan çıktığı görülmüştür. Türkiye içinden de her dönemde "hainler" çıktığı yaşanan olaylarla görülmektedir.

Fetullah Gülen ve çetesi bunlardan sadece birisidir.

Emperyalist gizli servislerin "maşası" olan Fetullah Gülen ve terör örgütü (FETÖ) 15 Temmuz'da kanlı bir darbe girişiminde bulundu, 246 canımıza kıydı, 2 bin 185 vatandaşımızın da yaralanmasına neden oldu..

Yıllardır FETÖ'ye maddi ve manevi destek verme gafletine sürüklenmiş olan kandırılmış nice vatandaş, yaşadığımız bu acı tecrübe sonrasında nasıl bir ihaneti ve hainliği desteklediklerinin farkına varmış olmalılar.

Tarikat, Siyaset ve Ticaret amacıyla FETÖ'ye teslim edilen masum çocuklarının nasıl birer hain ve gözü dönmüş katillere dönüştürüldüklerini gören anne/babalar eminim ki, kahroldular. Böyle bir utancı, acıyı ve vicdan azabını Allah hiç bir anne ve babaya yaşatmasın.

Bir kez daha görüldü ki; Allah her kula vatana ve millete yararlı evlat yetiştirebilmeyi nasip etmiyor.

Din ile siyasetin birbirine karıştırılmaması gerçeğini bir kez daha yaşayarak öğrenen Türkiye, içindeki hainleri teker teker yargıya teslim ederken, bir kez daha "evrensel hukukun üstünlüğü"ne  sığınıyor. Meydanlarda demokrasi nöbetine koşan Türkiye, tüm dünyaya demokrasiye olan inanç ve bağlılığını haykırıyor. Bu gür ve güçlü ses dünyadaki tüm mazlum ulusların yüreklerinde ılık bir meltem ferahlığı uyandırıyor.

TÜM YAZILARI

Haber Dükkanı büyük