Ümit OĞUZTAN
Ümit Oğuztan

FETÖ tüm insanlık için büyük bir tehdit

info@haberdukkani.com 05 Ağustos 2016 Cuma

FETÖ "yeni nesil" bir terör organizasyonu.. Tıpkı DAEŞ gibi, fantastik devlet modeliyle hareket eden, vicdanı kara ve elleri kanlı, son derece acımasız bir terör örgütüdür.

DAEŞ'in 100'den fazla ülkede fanatik sempatizan ve militanları var. FETÖ'nün ise 150'yi aşkın ülkede son derece fanatik mankurtlaştırılmış militanları ve sempatizanları olduğu gerçeğine bakıldığında, yalnızca Türkiye değil, tüm insanlık için ne denli kapsamlı bir tehdit oluşturduğu da kendiliğinden ortaya çıkar.

FETÖ'nün "Barış ve diyalog" ifadelerinin gerçeklerin üzerine serilen "sıcak ve renkli" bir şal olduğunu
bir an olsun akıllardan çıkatmamak gerekir.

FETÖ'nün gizli servis yöntemleriyle çalışan terörist bir organizasyon olduğu gerçeğini dile getirmiş ne kadar gazeteci, yazar, aydın ve bürokrat var ise üstelik de aileleriyle birlikte yaşamlarının sinsi bir acımasızlıkla karartılmış olduğu gerçeği hafızalarda derin izler bırakmıştır.

ABD vatandaşları "11 Eylül"u nasıl unutamazlar ise; Türk vatandaşları da "15 Temmuz"u unutmayacak, unutturulmasına asla izin vermeyecek ve en başta Fetullah Gülen olmak üzere, mankurtlaştırılmış tüm militanları adalete teslim edilmeden rahat bir uyku uyuyamayacaktır.

Ümit Oğuztan

TÜM YAZILARI

Haber Dükkanı büyük