Ümit OĞUZTAN
Ümit Oğuztan

Haber Dükkânı

info@haberdukkani.com 21 Mayıs 2016 Cumartesi

İnternet haberciliğinde basın ve meslek ilkelerine bağlı, "iddiasız" olduğu kadar "aksiyoner" olma çabasından asla vazgeçmeyerek yoluna devam eden Haber Dükkânı, yayın hayatına atıldığı günden bugüne pekçok olayı "objektif" olarak kamuoyuna duyururken, pekçok kişiyi "meşhur" etmeyi de başardı; "tarafsızlık" prensibinden hiç sapmadı.

Kimseye çamur atmadan, Suda batmadan, Rüzgârda uçmadan ve Her yerde okunmaya devam ederek, okurlarıyla birlikte geleceğe hep "umut"la bakarak yayın hayatını sürdüren Haber Dükkânı, her geçen gün eksiklerini tamamlamaya özen göstererek, gelişmeye ve büyümeye devam ediyor.

Kontenjanlar, gruplar, yandaşlar, radikaller, marjinaller ve taraftarlar arasında yer almamakla onur duyan Haber Dükkânı, yalnızca "halkın haklı ve güçlü sesi" dir. Bizler, "sahibinin sesi" olma görevini üstlenmiş olan bahtı karalara da peşinen acil şifalar dileriz.

Haber Dükkânı, ihale takipçiliği, tetikçilik, iş bitiricilik alanlarında faaliyet göstermez; yalnızca ve titizlikle "gazetecilik" mesleğinin gereklerini yerine getirir.

Haber Hür, Yorum Haktır

Haber yayıncılığında sonuna kadar özgür ve tarafsız; yorumlarında vicdani otokontrol ve etik değerlere saygılı olmaya özen gösteren Haber Dükkanı, yayın hayatına atıldığından bugüne kadar geçen altı yıl süresinde her geçen gün çoğalan okurlarının gösterdiği ilgiye teşekkürü borç bilir.

Türkiye'nin güvenliği için canlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle ve şükranla anıyor, ülkemizin gelişmesi daha iyi ve güzele erişebilmesi için çaba gösteren herkese minnet borcumuz olduğunu bir an olsun aklımızdan çıkarmadan şükranlarımızı sunuyor; mübarek Berat Kandilinizi kutluyoruz.

Ümit Oğuztan

TÜM YAZILARI

Haber Dükkanı büyük