Ümit OĞUZTAN
Ümit Oğuztan

HABER DÜKKÂNI

info@haberdukkani.com 05 Ekim 2016 Çarsamba

Haber Dükkânı bir süre yayınını aksattı!

Bunun için okurlardan özür dileriz.

Haber Dükkânı zorunluluklardan ötürü kısa süreli yayınını aksatmış olsa da okurlarını hiç aldatmamış olmakla sonuna kadar övünmeye devam edecek.

Bir çok yayın battı. Hem de batmaz zannedilenler. Batmayanlar da "çamura" ve "çirkefe" battı. Hem de gırtlaklarına kadar...

Demiştik ki;Haber Dükkânı Çamur Atmaz, Suda Batmaz, Rüzgârda uçmaz, Her Yerde Okunur.Haber Dükkânı yoluna devam ediyor.Rotasından hiç çıkmadan.

Üç yanı denizlerle çevrili Türkiye karasularında seyir halindeki bir yelkenliden yayın hayatına devam eden Haber Dükkânı, suda batmadığını rüzgarda uçmadığını ve her yerde okunmakta olduğunu kanıtladı.

En önemlisi daima gerçeğin sesi olarak kalacak olan Haber Dükkânı: Karadeniz, Marmara, Ege ve Akdeniz'in mavi sularında seyir ederken sizlere hizmet vermeye devam edecek. Yayıncılığı denize taşıyan ilk yayın kuruluşu ve ilk internet haber sitesi olduğumuzu duyurmak isteriz.


Denizlerimizin deneyimli kaptanı Ömer Kırcal, Haber Dükkânı'nın yayın yaptığı yelkenli ile Ege'den Marmara'ya yelken açtı...

Balıklar ile martılar bile Haber Dükkânı'nı izliyorlar, bilinsin isteriz.

Ümit Oğuztan

TÜM YAZILARI

Haber Dükkanı büyük