Seçim Sonuçları 2023
Ümit OĞUZTAN
Ümit Oğuztan

Kafir yalanları

info@haberdukkani.com 11 Temmuz 2011 Pazartesi

Tek bir sözcük dahi Arapça bilmeyen, Türkçe metinleri zar zor okuyabilen adamın birisi kendisini "şeyh" diye yutturmuş, önüne geleni okuyup üflerken; iman sahiplerinden tek bir kişi çıkıp bu "inanç suistimali"ne Allah rızası için "DUR" demiyordu.

İşadamlarını "cin" tayfasıyla koruyabileceği iddiasıyla, cin başına "asgari" ücretlendirme yaparak menfaat temin ederken.. Hiç bir vicdan sahibi Allah'ın kulu bu rezalete "DUR" demezken...

Cümle alemin bilip de görmezden geldiği "muska endüstrisi" tıkır tıkır işlerken, bu yolla elde edilen kazançlar tatlı tatlı yenirken...

***

Ben, "Singapur"dan sözde elektronik cihazlar getirterek "posteki" yürütmesine yardım etmişim. Bugün dahi iddia edilmekte ve inanılması beklenmekte, bu yalan ve karalama kampanyasından medet umularak sözde komplo açığa çıkartılmakta!

Hani siz Allah'tan korkar, kuldan utanırdınız?

***

Fadime Şahin'i hayatımda hiç görmedim. Hiç karşılaşmadım. Nasıl olur da bu bahtsız faniyi bir birahanede erkeklere pazarlamış olabilirim?

Sizde hiç utanma, sıkılma, arlanma YOK mu?

Ali Kalkancı'nın dergahına hiç adım atmadım.

Turgut Büyükdağ isimli iş adamına -kendisinin ısrarı üzerine- haftalık bir haber dergisi hazırladım, benim üzerimde baskı kurup işime burnunu sokamasın diye de tek kuruş maaş almadım. Dergide çalışan bütün meslekdaşlarım buna tanıktır.

Nasıl oluyor da ben Turgut Büyükdağ'ı dolandırmış oluyorum?

28 Şubat olarak anılan süreçte işsizdim. Hiçbir basın yayın kuruluşu bana iş vermedi. Ve ben de hiç bir yerden iş dilenmedim, kimselere yaltaklanmadım. Hurda bir TR'da dürüm satarak geçimimi temin etmeye çalıştım ama kalemimi satmadım.

***

Be hey kafirler, beş vakit camilere koşan Müslüman kardeşlerimin yüzlerine nasıl bakacaksınız? Bu İFTİRA haberlerini (üstelik de gerçekleri bildikleri halde) üretenler, lütfen Müslüman olduklarını ileri sürmesinler ki; benim de mensubu olduğum Yüce İslam dini lekelenmesin.
Ey kafirler, bana kötülüğe devam edin, bir sözüm yok ama lütfen bari İslam'a bu kötülüğü yapmayın.

Ümit Oğuztan

TÜM YAZILARI

Haber Dükkanı büyük