Seçim Sonuçları 2023
Ümit OĞUZTAN
Ümit Oğuztan

Magazin dünyasının güçlü kadınları

info@haberdukkani.com 11 Ocak 2019 Cuma

Bulvar gazetelerinin renkli sayfalarını seksapel pozlarıyla süsleyen kadınların gücünden haberiniz var mı?

Onlar holding patronlarından, sanayi, ticaret, siyaset, bilim ve sanat dünyasında yer alan erkeklerden de hemcinslerinden de çok çok daha güçlüdürler. Onlara dokunan yanar!

Magazin gazetelerine verdikleri seksapel pozlarda göründüklerinden çok daha farklıdırlar, çok çetin ceviz olduklarını hiç belli etmezler, mutlu azınlık ya da kaymak tabaka olarak değerlendirilen kesimden çok daha lüks ve ihtişamlı bir yaşam sürdürüler. Maliye Bakanlığı'nın onların bu yüksek refah düzeyine sahip yaşamlarından hiç haberi olmaz.

Magazin dünyasının güçlü kadınlarının ne zaman hangi taşın altından ortaya çıkıverecekleri hiç bilinmez. Yaşamları çözülmesi istenmeyen sırlarla dolup taşmakta olan magazin dünyasının güçlü kadınlarının hışmına uğramak istemeyen her aklı başında kişi, onları alkışlamayı ve hayranlıklarını ifade etmeyi kendilerine borç bilirler.

Siz siz olun magazin dünyasının güçlü kadınlarından uzak durun. Eğer içlerinden birisinin hışmına uğrayacak olursanız akşam yatağınıza bakan olarak yatar sabah uyandığınızda bir seks skandalının baş aktörü olarak başlarsınız yeni güne... Ya da kendinizi çok daha büyük felaketlerin içinde bulabilirsiniz...

Sizin haberiniz olmayabilir, fakat onlar günümüzün hanımefendileri olarak baştacı edilenlerdir.

Bilenlerin bilmeyenlere anlatmasında yarar vardır.

Ümit Oğuztan

TÜM YAZILARI

Haber Dükkanı büyük