Seçim Sonuçları 2023
Ümit OĞUZTAN
Ümit Oğuztan

Swinger rezaletleri

info@haberdukkani.com 06 Haziran 2011 Pazartesi

Bugünkü bir haber Antalya açıklarında fuhuş yaptığı gerekçesiye düzenlenen bir polis operasyonunun ardından ortaya çıkan "grup seks" rezaletlerinin "yorganın" altından gün yüzüne çıktığını duyuruyor.

Türkiye'de "grup seks" rezaleti toplumu tehdid eder hale geldi ise de nedense "görmezden" geliniyor!

Aslında bu Türkiye gerçeği, büyük bir felakete doğru sürüklenen değil; dehşet verici boyutlara tırmanışın ardından, toplumun gırtlağına kadar "skandal ve rezalet" çukuruna battığı anlamına geliyor.

Grup seks partilerindeki tablo toplumun temel taşlarını tahrip eder duruma geldi derken, bu partilere "aile" olarak katılanların sayısında ülke genelinde büyük bir patlama yaşanıyor.

Son günlerde siyasilerin belden aşağı tuzaklara düşmesine hiç şaşırmayınız. Bu skandallar Türkiye gerçeklerini de yansıtıyor.  Elbette bu sakandallar üzerinden Türk demokrasisine suikast düzenleyenler açığa çıkartılmalı ve hak ettikleri şekilde cezalandırılmalıdır ama bugün ifadeye çalıştıklarım da madalyonun bir başka yüzü...

Gelelim işin bir de başka bir yönüne, tam da nasıra basalım (mı?) Rahatsız olanlar olsun, elbette olacaklar, olmaları da gerekir. Kastımız "nasıra" basmak değil; ayna tutmaktır. Biz haddimizi de biliriz "nasıra" basmayız.

Necip Türk medyasında önemli yerlere gelmiş bazı şaşkınların "swinger" partilerinin müdavimleri oldukları dolaşır durur kulaktan kulağa.. Söylentiler mi, dedikodular mı, gerçekler mi yoksa medya mensuplarının "yorganaltı ortaklıklar" içinde olduklarının karanlıkta kalan, görmezden gelinen ama aynalara yansıyan izdüşümleri mi? Bize göre aynalardaki izdüşümleridir.

Şahsıma yönelik karalama, çürütme, linç ve yok etme kampanlarını elbirliği ile yıllar yılı sürdürmüş olan medyanın bu "iftiracı" kadroları arasında nice isimin "swinger" partilerinde anılıyor olması beni hiç şaşırtmıyor. Bu zavallı şaşkınları Allah islah eder mi bilemem!

1990'lı yıllarda kaleme aldığım AHLAKSIZLAR", LEZBİYEN ve KRALİÇE SİSİ adlı belgesel romanlarımın yakılarak imha edilmiş olmasının nedenini hala anlayabilmiş ve kabullenebilmiş değilim.. Yazık oldu romanlarıma bu toplumun yorgan altında saklanmak istenen ibretlik ayıplarını seriyordu gözler önüne.. Şimdi gelinen noktaya bir bakınız: Toplumun her katmanından, Her çevreden ve Her kesimden renkli ve tanınmış simaların müdavimleri oldukları; Karada, denizde ve havada "swinger" partileri.. Bütün bunlara seks rezaletleri değil de "seks fantezileri" kılıfı uydurulmaya çalışılması hiç te "masum" gelmiyor henüz insanlık onurunu ayakları altına almamış olanlara..

Siz şimdi bu yazdıklarıma "özel hayatın kutsal gizliliği" diye, ya da "cinsel tercih hakkı" diye, karşı çıkabilirsiniz.. Peki ya çocuklarımızın yaşamları nasıl olacak, hiç düşündünüz mü?

Düşünün.. bence ciddi olarak düşünün.. Toplum topyekün "swingwer" müdavimi haline gelmeden iyice bir düşünün.

Bu arada necip Türk medyasının "swinger" müdavimleri tavsiye ederim sizler de düşünün; kendinize bir çeki düzen verin, ayıp olube Bugünkü bir haber Antalya açıklarında fuhuş yaptığı gerekçesiye düzenlenen bir polis operasyonunun ardından ortaya çıkan "grup seks" rezaletleri de "yorganın" altından gün yüzüne çıktığını duyuruyor.

Düşünün.. bence ciddi olarak düşünün..

Bu arada necip Türk medyasının "swinger" müdavimleri tavsiye ederim sizler de düşünün..

Ümit Oğuztan

TÜM YAZILARI

Haber Dükkanı büyük