Seçim Sonuçları 2023
Ümit OĞUZTAN
Ümit Oğuztan

Terörün adı öz savunma olamaz

info@haberdukkani.com 20 Ağustos 2015 Perşembe

Dünya'nın gözleri önünde ve dünyanın bilinen ülkelerinin de desteği ile yıllardır Türkiye'ye can, kan ve para kaybettiren terör örgütleri aralarında dayanışma içinde bütün güçleriyle Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı saldırıya geçtiler.

Amaçları toplumu korkutmak, yıldırmak, umutsuzluğa, karamsarlığa sürüklemek. Hiçbir zaman gerçekleşmeyecek ham bir hayal. Ancak, gelin görün ki, kandırılmışlık ve kör inanç teröristlerin tek gıdasıdir. Bu gıdayla zehirlenen teröristler patronlarının hedefleri için kan gölünde boğulurlar. Kaçınılmaz sonları budur.

Star Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sancak'a yönelik suikast saldırısı şükürler olsun ki, sonuçsuz kaldı. Dün Star Medya Grubu'nu "hedef gösterenler" kimler ise, Murat Sancak'a suikast girişiminin sorumluları da onlardır. Bu çok açık.Terör yakın tarihimizde pek çok cana mal oldu. Yitirilen canlar arasında yerleri doldurulamayacak basın şehitlerimiz de var.

Düşünce özgürlüğü, insan hakları, demokratik açılım, barış, kardeşlik gibi yaldızlı sözleri ağızlarından düşürmeyen iki yüzlü sözde siyasetçiler ile aydın geçinen dolmakalemler bir medya grubunu neden hedef gösterirler? Ardında yatan nedir?Medya baronları ve onların dolma kalemleri sözüm sizleredir: "Bu mudur basın meslek ilkeleri ve ahlakı?"

Sözüm sizleredir sözde siyasetçiler: "Terörün adı ne zamandan beri "öz savunma" oldu?"

Bırakın bu işleri...

Ümit Oğuztan

TÜM YAZILARI

Haber Dükkanı büyük