Seçim Sonuçları 2023
Ümit OĞUZTAN
Ümit Oğuztan

Zurnik ile Lüks Nermin'in sermayeleri

info@haberdukkani.com 29 Nisan 2018 Pazar

Yeryüzü tuhaf ülkeler, tuhaf toplumlar ve tuhaf yönetim kadrolarıyla birbirinden renkli karnaval geçitleriyle şenleniyor.

Unutulduğu zannedilen nice olaylar henüz hafızalardaki yerini tüm canlılığı ile korurken, birileri başka planetlere sıçradıklarını zannetseler de iç dünyalarındaki şiddetli travmalardan kurtulmayı başaramazlar. Çünkü yaşadıkları gerçekler gözbebeklerinin derinliklerinde çöreklenmiş, hiç susmak bilmeyen bir içsesi, yüreklerini kemirerek tüketmeye devam etmektedir.

Yaşadığı döneme kendi kulvarında silinmez ve rakipsiz bir imza atan ünlü muhabbet tellalı Zurnik'in sermayeleri dolaşıyor aramızda, onları gazetelerin renkli magazin sayfalarında yıllardır görmekten bıkıp usandık, son yıllarda ise maşetlere ve ekranların ana haber bültenlerinde görmeye başladık!

Ve yine yaşadığı dönemin rakipsiz ve çok özel bir başka muhabbet tellalı Lüks Nermin'in sermayeleri de dolaşır oldular ayakaltında, onları da sıkça televizyon ekranlarında ve gazete manşetlerinde görüyoruz her gün..

Paparazzi ünlüleri, siyasi çevrelerin kanatları altında da boy gösteriyorlar.. Hem de
şişinerek ve sırıtarak!

Anlaşılan siyaset arenası tuhaf ve renkli karnaval geçitleri düzenlemekten bile medet umar hale gelmiş!

Bilmem ki, sözün tamamı kimlere söylenir...

Sözün tamamını merak edenler, mahkeme kararlarıyla yakılarak imhasına karar verilmiş olan belgesel romanlarımı okuyabilirler.

Ümit Oğuztan

TÜM YAZILARI

Haber Dükkanı büyük